Hliníkové profily

Hliníkový systém REYNAERS

Hliníková okna a dveře

Nabízené dveřní a okenní jsou k dispozici v různých druzích v závislosti na použití a v závislosti na požadavcích týkajících se jejich funkčnosti, estetiky, tepelné izolace, třídy odolnosti proti vloupání,průstřelů a protipožární odolnosti.

Patří k nim také konstrukce bez tepelné izolace sloužící ke stavbě vnitřních příček, konstrukce na bázi profilů tepelně izolovaných, tak i speciální protipožární příčky.

V systémech pro hliníková okna a dveře série CS a TM je možné vytvářet nejen konstrukce s nejčastěji používanými způsoby otevírání : otevíravé, výklopné nebo posuvné, ale také okna spojená, určená pro střešní zasklení, pro zimní zahrady nebo světlíky.

Konstrukce hliníkových oken a dveří jsou spojeny se současnou architekturou.


Více na www.reynaers.cz a cz.reynaers.info.

Hliníkové fasády

Hliníkové fasádní systémy slouží ke konstrukci prosklených plášťů budov jako jsou banky, hotely, úřady, kancelářské budovy, autosalony, sportovní haly apod. Hliníkové fasády se také používají k provedení prostorových a střešních konstrukcí, které mají za úkol dostatečně osvětlit vnitřek budov a vytvořit dostatečný komfort pro uživatele. Tyto systémy jsou dokonalými nástroji současné architektury a slouží k realizaci smělých vizí projektantů.

Sloupko-příčkový systém REYNAERS CW 50,CW 50 HL,CW 50 RA,CW 50 SC a CW 50 SG nabízí různorodá řešení fasád a dovoluje provedení konstrukce různého vzhledu.

Pro otvíravé elementy je na výběr řada řešení dveří, oken – mimo jiné ven výklopné a také velmi estetické a funkční spojená okna (střešní). Sloupko-příčkový systém je také základem pro konstrukce proti vloupání, umožňuje použití nových individuálně zpracovaných profilů, lišt nebo sloupů.

Naše nabídka také obsahuje systémy strukturálního zasklívání a semistrukturálního ,sloužící ke stavbě fasád, které dodají budově prestiž a reprezentativní úroveň.

Zvláštní skupinu tvoří objektové individuální řešení - systém zpracovaný podle zadaných kritérií ve spolupráci s projektanty budov. Tyto systémy jsou určeny ke splnění specifických požadavků projektu, týkajících se technických parametrů a estetiky.


Více na www.reynaers.cz a cz.reynaers.info.

Zimní zahrada

Zimní zahrada vám přinese kouzelné místo ve vašem domě, které můžete využívat po celý rok k relaxaci, můžete zde snídat se svou rodinou a přitom si užívat jedinečné atmosféry místa, které prostupuje do okolí a vy si užíváte přímého kontaktu se sněhovými vločkami, které ulpívají na střeše zahrady, ale vy jste stále v příjemné atmosféře vašeho domu. Zimní zahradu také využijete k relaxaci, odpočinku, v otevřeném prostoru, obklopeni vašimi oblíbenými rostlinami, citrusy či palmami s nebem nad hlavou.

Technické řešení zimních zahrad a její realizace

Při návrhu zimních zahrad vám pomůžeme nalézt optimální řešení a navrhneme různé varianty řešení. Ať se to týče konstrukčního řešení, volby typu střechy a použitého zasklení, statických výpočtů, potřebné plochy větrání apod. Pro větrání zimních zahrad je důležitý poměr otevíratelných částí zimní zahrady (střešní okna, dveře, posuvné dveře, posuvně výklopné dveře). V případě, že v domě využíváte nějaký druh teplovzdušného vytápění, můžete být zahrada jeho součástí.

Základní otázky, které byste si měli zodpovědět při návrhu zimní zahrady

Většinu zimních zahrad naši zákazníci realizují až po stavbě domu, a v původním projektu s ní není počítáno. Ani tato situace není problém, maximálně se sebou přínáší jistá omezení.

Zimní zahradu lze však postavit kdekoli, pouze musí být pamatováno již při návrhu na několik základních předpokladů:

K čemu chci zimní zahradu především využívat? Bude zimní zahrada vytápěna či nikoliv? Má zimní zahrada přinášet v zimním období teplotní zisky stávajícímu domu? Tuto veličinu nejvíce ovlivní orientace světových stran. Ideální je samozřejmě poloha směrem k jihu či jihozápadu.

Odpověď na tyto otázky vám samozřejmě pomůžeme vyhodnotit a poté ve spolupráci s vámi navrhnout optimální řešení vhodné právě pro vás. Tak, abyste si mohli vychutnat všechny možnosti, které zimní zahrady nabízejí...


Více na www.reynaers.cz a cz.reynaers.info.

Hliníkový systém YAWAL

Právě připravujeme.

Novinky
Kontakt